Oglas za posao

Radno mjesto na automatskoj mašini za izradu uzengija (vilica) – 1 izvršilac

Oglas za posao – Radnik za rad na automatskoj mašini za izradu uzengija (vilica)

Iz razloga povećanja obima posla Lišćevica-Promet d.o.o. Ilijaš objavljuje oglas za prijem radnika na poziciju:

Za pojačanje našeg proizvodnog tima tražimo uposlenika za dugoročno zaposlenje na neodređeni period za rad na automatskoj mašini za izradu uzengija (vilica).

Uslovi:

  • SSS
  • Opšti uslovi koji moraju biti ispunjeni u skladu sa odredbama Zakona o radu
Opis posla:
  • poslovi na automatskoj savijačici uzengija (vilica) u našem proizvodnom centru u Podlugovima,
  • realizacija planova,
  • jačanje brenda.
Nudimo:
  • adekvatno nagrađivanje rada i rezultata,
  • stimulativna primanja,
  • napredovanje u firmi,
  • stalni radni odnos.

Prioritet imaju kandidati koji su prethodno radili na sličnim poslovima.

Za više informacija i prijave na oglas kontaktirati broj telefona: +387 61 409 843.
Trajanje oglasa: do popune radnih mjesta.
Lišćevica-Promet